Apie kontorą

Advokatės Dianos Višinskienės kontora

Advokatės Dianos Višinskienės kontora - profesionali teisininkų komanda, įsikūrusi Kaune. Mes teikiame įvairias teisines paslaugas, taip pat konsultuojame Klientus, nurodydami teisinį jų problemos sprendimą (pirmoji teisinė konsultacija šioje Kauno advokatų kontoroje yra nemokama). Kontoros teisininkai, kurie specializuojasi įvairiose teisės srityse, nuolat kelia kvalifikaciją konferencijose ir seminaruose, todėl yra pajėgūs suteikti profesionalią ir išsamią teisinę pagalbą. Pagrindinis mūsų prioritetas - aukštos kokybės teisinės konsultacijos ir visapusiškas Kliento interesų patenkinimas.

Jei Jums reikia papildomos informacijos, galite susisiekti elektroniniu paštu info@dvkontora.lt

Jeigu tvirtai žinote, ko siekiate

Tapkite mūsų profesonalios komandos dalimi

Advokatės Dianos Višinskienės kontora vertina kiekvieną savo komandos narį. Mes suvokiame būtinybę išlaikyti aukščiausio lygio teisinių paslaugų kokybę. Vertiname apgalvotą ir atsakingą požiūrį į kiekvieną iškilusią problemą, todėl iš kiekvieno savo komandos nario tikimės lankstumo, kūrybiškumo, bei noro ryžtingai priimti naujus iššūkius.

Jeigu tvirtai žinote, ko siekiate, mūsų kontora yra puiki vieta, kurioje galite tobulėti ir siekti to, ko trokštate. Savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųskite mums info@dvkontora.lt

Advokatų kontora pasilieka teisę informuoti tik atrinktus kandidatus.

Susisiekite su mumis

Advokatų kontora